Nieprzyjemny dxwięk spod maski

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Atomek
    Classic
    • 2012
    • 17

    Nieprzyjemny dxwięk spod maski

    U mnie np jak zapierdzielam normalna trasa to nic nie bije, ale jak wjade na nasze polskie autostrady to da sie odczuc minimalne wibracje. Powod jest ta jak piszecie, na autostradzie droga jest lekko pochylona w prawo (A1), bo tam sa kanały odpływowe wody, takie korytka, wlasnie tylko z jednej sttrony, dokladnie to sprawdzilem a zeby woda nie zalegala na drodze gdzie notabene jedzie sie szybciej to musieli tak zrobic. Taki detal a jednak w Cotavii da sie to odczuc, bynajmniej mojej. Nier zawsze ale czasami daje to o sobie znac i dalem sobie juz spokoj z wymyslaniem rozwiazan, O2FL ma tak zorobione zawieszenie ze jest dosyc czule na pochyłości i trzeba z tym żyć.

    Jak bylem w serwisie to tez mowili ze to auto w ktora strone bujnie w ta strone leci
  • jaśko
    Drive
    • 2011
    • 75

    #2
    Nieprzyjemny dxwięk spod maski

    Witam wszystkich wielbicieli Skody
    Od dwóch dni jestem posiadaczem takowej 2.0 FSI combi 4- letnia elegance, i niepokoi mnie nieprzyjemny dźwięk spod maski takie (rzęźi), nasłuchując z bardzo bliska wydobywa sie nad rozrządem bliżej błotnika jest tam cos zabudowanego w odlewie ale nie bardzo wiemto co to jest, objaw przedstawia sie nastepująco przy zimnym silniku zaraz po odpaleniu słychac dosyc głośno natomiast z chwila gdy silnik sie nagrzewa cichnie ale i tak jest słyszalny, przymierzam sie do wymiany rozrzadu i chciałbym wiedziec co mnie jeszcze czeka
    Pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi

    [ Dodano: Sro 02 Mar, 11 19:44 ]
    Czy ktos może mi pomóc odnośnie tego hałasu?

    Komentarz

    Pracuję...